Schüco розробляє та постачає системні рішення для виготовлення вікон, дверей, фасадів, розсувних конструкцій, систем безпеки та сонцезахисту. Крім цієї інноваційної продукції для будівництва житлових та комерційних будівель фахівець із огороджувальних конструкцій пропонує також послуги консультування та цифрові рішення для всіх стадій будівельного процесу – від первісної ідеї до проектування, виготовлення та монтажу. Крім того, асортимент послуг і продуктів включає обладнання для виготовлення і 360 °-ний цикл ресурсозбереження.

Компанія налічує понад 5650 співробітників по всьому світу та прагне до того, щоб сьогодні та в майбутньому зберегти звання лідера у сфері технологій та сервісного обслуговування. Компанія займається постійним розвитком та випробуванням нових продуктів та послуг для облицювання будівель, враховуючи при цьому тенденції ринку та норми. 12000 підприємств-виробників, проектувальників, архітекторів та інвесторів у всьому світі працюють разом із Schüco. Компанія представлена ​​у понад 80 країнах світу. Її оборот за 2019 рік становив 1,750 мільярда євро.

Компанія Schüco є провідним постачальником інноваційних огороджувальних конструкцій та має міжнародний авторитет у сфері віконних, дверних та фасадних технологій.

Засновано:

1951, Східна Вестфалія

Центральне відділення компанії
Karolinenstr. 1–15
33609 Bielefeld
Німеччина

Спеціалізація
Віконні та дверні системи
Фасадні системи

Мережа
Понад 12000 підприємств-партнерів, архітекторів, проектувальників та інвесторів у всьому світі

Число співробітників
Понад 5650 співробітників по всьому світу

Міжнародна присутність
У більш ніж 80 країнах світу

Оборот концерну
1,750 млрд. євро (2019)