Системи автоматизації будівель

Schüco DCS Touch Display

Schüco DCS Touch Display: пристрій дверної комунікації та контроль доступу в одному модулі – дуже просте об'єднання в IP-мережу. Готова система Schüco DCS Touch Display оптимально підходить для зовнішнього застосування.

Дізнатись детальніше

Schüco DCS Контроль доступа

Schüco DCS Модуль Fingerprint Bluetooth – зручне для користувача керування за допомогою мобільного додатка

Дізнатись детальніше

Schüco Door Control System - Предохранитель для двери аварийного выхода

Запобіжник для дверей аварійного виходу Schüco DCS у поєднанні із замком-вимикачем, аварійним вимикачем та відповідною табличкою-покажчиком наочно демонструють можливості гармонійного поєднання сертифікованих пристроїв забезпечення безпеки, оформлених в естетичному дизайні.

Дізнатись детальніше

Schüco RWA - Устройства естественного дымо- и теплоотвода

Пристрої Schüco RWA з накладними приводами є системними рішеннями для різних випадків застосування на вертикальних фасадах та дахах. Монтаж за індивідуальними розмірами на об'єктах будь-якого призначення можливий завдяки різноманітним видам відкривання та приводам.

Дізнатись детальніше

Schüco TipTronic

Фурнітура Schüco TipTronic – це новаторське рішення щодо управління віконними системами Schüco AWS. Всі вікна приєднуються до автоматичних систем управління будівлею та беруть участь в управлінні енерговитратами та безпекою.

Дізнатись детальніше

Schüco TipTronic SimplySmart

Schüco TipTronic SimplySmart визначає нові стандарти в області приводів для прихованого монтажу. Інноваційна фурнітура нового покоління - це не тільки безшумний привід, що повністю вбудовується, але і повністю випробувана система, що складається з приводу, фурнітури і системи профілів від одного постачальника.

Дізнатись детальніше

Датчики Schüco

Найбільш важливими датчиками для систем автоматичного управління будівлею є магнітні вимикачі Schüco, що контролюють, перш за все, стан вікон, дверей та фрамуг. Вони повідомляють, відкритий або закритий елемент, заблокований або розблокований, покращуючи тим самим безпеку та ефективність експлуатації будівлі.

Дізнатись детальніше

Инновация: солнцезащита из стекла

Ступінь світлопропускання сонцезахисту Schüco під час використання SageGlass® можна регулювати у чотириступінчастому діапазоні від 1% до 60%. Крім захисту від сліпучої сонячної дії дане рішення дозволяє також запобігти перегріву приміщення.

Дізнатись детальніше

Системная платформа Schüco для автоматизации здания

Системна платформа Schüco для автоматизації будівлі забезпечує керування різними засобами автоматизації. Розроблені для Schüco TipTronic SimplySmart рішення безперервно вдосконалюються і найближчим часом будуть доступні для інших мехатронних продуктів Schüco.

Дізнатись детальніше