Системи вентиляції

Schüco VentoAir - автоматический воздухообмен даже при закрытых окнах

Саморегульований вентилятор фальця вікна Schüco VentoAir із ПВХ з автоматичним обмеженням об'ємного потоку призначений для попарної установки з метою контрольованого повітрообміну та надійного відведення вологи без утворення протягів.

Дізнатись детальніше

Schüco VentoAir+

Schüco VentoAir+: вентилятор фальця вікна, що саморегулюється, для вентиляції житлових приміщень

Дізнатись детальніше

Вентилятор фальца окна Schüco VentoAir

Schüco VentoAir автоматичний регульований механічний вентилятор у фальці вікна – непомітний захист від вологи в житлових будинках

Дізнатись детальніше

Оконный вентилятор VarioAir

Регульований віконний вентилятор Schüco призначений для постійної вентиляції житлових будинків. Завдяки спеціальному клапану з функцією саморегулювання, вентилятор самостійно реагує на зміни сили вітру, що діє на будівлю, і таким чином контролює повітрообмін, не створюючи протягів.

Дізнатись детальніше

Оконный вентилятор VentoFrame

Schüco VentoFrame вбудована в раму саморегульована віконна вентиляція – здоровий мікроклімат у приміщенні, відведення вологи та захист від утворення цвілі – привабливе та економічне рішення для будівництва нових будівель та модернізації існуючих, придатне для офісних та адміністративних будівель згідно стандарту DIN EN 13779.

Дізнатись детальніше

Система вентиляции Schüco VentoPlus

Система вентиляції Schüco VentoPlus є регульованим елементом припливної вентиляції з можливістю установки в раму, розширення або стулку.

Дізнатись детальніше