Системи сонцезахисту

Schüco Раздвижные ставни ALB

Система розсувних віконниць Schüco ALB (Aluminium Louvre Blades) з витонченою формою ламелей, оптимальною прозорістю та дуже високою стійкістю до впливу вітру є ідеальним рішенням для вікон та фасадів у житлових будівлях та об'єктному будівництві. Розсувні елементи можна оснащувати ламелями трьох типів.

Дізнатись детальніше

Schüco Солнцезащита CCB

Сонцезахист Schüco CCB (Concealed Composite Blind) розроблений спеціально для спарених вікон Schüco AWS 120 CC.SI. Система встановлюється в стул між зовнішнім одинарним склінням і внутрішнім склопакетом, при цьому головний профіль жалюзі повністю прихований.

Дізнатись детальніше

Schüco Солнцезащита CTB

Schüco CTB – це перша високоефективна система сонцезахисту, що повністю вбудовується у фасад, з гранично високою стійкістю до впливу вітру.

Дізнатись детальніше

Солнцезащита Schüco CSB

Система сонцезахисту Schüco CSB (Concealed Shaped Blind) спеціально розроблена для використання з вікнами Schüco AWS та фасадами Schüco FWS 50/60 та відповідає найсуворішим вимогам з погляду вітрової стійкості та естетичного дизайну. Рішення для зовнішнього затінювання також вражає простотою збирання: незалежно від віконного або фасадного рішення система попередньо виготовляється під заданий розмір і поставляється у згорнутому вигляді на приводному валу.

Дізнатись детальніше

Солнцезащита Schüco CTB, встраиваемая в Schüco Фасад SFC 85

Сонцезахист Schüco CTB, вбудований у фасад Schüco SFC 85
При повному вбудовуванні сонцезахисту Schüco CTB фасад Schüco SFC 85 полотно розміщується в ізольованому просторі під міжповерховим перекриттям. Напрямні виконують функції декоративних накладок для фасаду і ідеально гармонують з його виглядом.

Дізнатись детальніше

Солнцезащита Schüco CTB, встроенная в фасад для модернизации Schüco ERC 50

Сонцезахист Schüco CTB, вбудований у фасад для модернізації Schüco ERC 50, не видно у піднятому стані. Стильне та міцне полотно у поєднанні з Schüco ERC 50 оптимально підходить для модернізації будівель. Спеціально узгоджені з фасадом напрямні гармонійно вписуються у дизайн фасаду.

Дізнатись детальніше

Солнцезащита Schüco CTB, навешиваемая на Schüco Фасад FW 50+/FW 60+

Навісний сонцезахист Schüco CTB вбудовується в короб, що розміщується перед фасадом Schüco FWS 50 / FWS 60. Стильне та міцне полотно безшумно та надійно переміщується за допомогою прогумованого валу по всій ширині полотна.

Дізнатись детальніше

Солнцезащита Schüco CTB, навешиваемая на окна Schüco AWS

Стильне та міцне полотно Schüco CTB у вставній рамі навішується на вікна Schüco AWS. Сонцезахист можна встановлювати над простими або стрічковими вікнами. Монтаж і перевірка полотна можуть здійснюватися як зовні, так і зсередини завдяки статично несучій вставній рамі.

Дізнатись детальніше

Солнцезащита Schüco ​CTB, встраиваемая в Schüco Фасад FW 50+​​/​​FW 60+

Система сонцезахисту Schüco CTB (concealed toughened blind) являє собою систему захисту від сонця, інтегровану зовні у фасад і має підвищену стійкість до вітрових навантажень до 30 м/сек.

Дізнатись детальніше

Широкие ламели Schüco ALB - подвижное закрепление и управление линейным электроприводом

Широкі ламелі Schüco ALB з лінійним приводом забезпечують безліч переваг: підвищений комфорт у користуванні, оптимізований кут падіння світла, захист від перегріву та активне вироблення енергії за допомогою вбудованих фотогальванічних модулів.

Дізнатись детальніше

Широкие ламели Schüco ALB - подвижное закрепление и управление скрытым электроприводом

Система Широких ламелей Schüco ALB забезпечує оптимальне освітлення, відсутність відблисків на робочому місці та ефективний захист будівлі від перегріву. AH (Active, Hollow Blade): порожнисті ламелі 155, 205, 255 та 305 мм

Дізнатись детальніше

Широкие ламели Schüco ALB ​- неподвижное закрепление

Широкі ламелі Schüco ALB з нерухомим закріпленням – це комплексне рішення для універсального сонцезахисту з широкими ламелями від 105 до 690 мм – міцність та довговічність експлуатації.

Дізнатись детальніше