Балкони Schüco

Балконные крыши для повышения уровня эксплуатации балконов

Балконні дахи роблять істотний внесок у підвищення рівня експлуатації балконів. Забезпечуючи захист від вітру та негоди, балкони стають продовженням житлового простору.

Дізнатись детальніше

Баконные перила: надежная опора и эстетичный внешний вид

Поруччя з нержавіючої сталі або алюмінієві поручні круглого або прямокутного перерізу - завдяки системній технології всі поручні Schüco можна використовувати в поєднанні з різними елементами оформлення - для забезпечення надійної опори та естетичного дизайну відповідно до індивідуальних побажань.

Дізнатись детальніше

Консольно-закрепленные балконы обеспечивают визуальное расширение жилого пространства

Навісні, консольно закріплені алюмінієві балкони Schüco є оптимальним рішенням, якщо встановлення фундаменту та опор неможливе через наявність в'їздів, доріжок або місць автостоянки. Бічні опори, що прилягають до стіни, кріпляться в декількох точках до міжповерхових перекриттів і забезпечують перенесення навантажень від алюмінієвих балконів, що навішуються.

Дізнатись детальніше

Многоярусный балкон из алюминия: для гармоничного вида фасада

Багатоярусні балкони Schüco з алюмінію значно покращують зовнішній вигляд фасаду та гармонійно поєднуються із загальним виглядом будівлі. Внутрішні опори забезпечують зорове єдність багатоярусних балконів.

Дізнатись детальніше

Пристраиваемые балконы: привлекательный внешний и повышенный уровень комфорта

Балкони з використанням алюмінієвих або залізобетонних підлогових плит є найбільш економічним рішенням при будівництві нових будівель або реконструкції існуючих. Балкон утримується опорами та з'єднується за допомогою консолей із зовнішньою стіною будівлі.

Дізнатись детальніше

Пристраиваемый балкон: привлекательный внешний вид фасада и повышение стоимости недвижимости

Ця самонесуча балконна конструкція, що прибудовується до готової будівлі, встановлюється на чотирьох опорах перед фасадом і за допомогою кріпильних анкерів надійно з'єднується з корпусом будівлі. Після початкової установки декоративних елементів, наприклад, вітрозахисних пристроїв або квіткових ящиків, за бажанням їх можна встановити.

Дізнатись детальніше