Види обробки поверхні

Schüco AutomotiveFinish ​- оттенки "металлик" для ПВХ-профилей

Schüco AutomotiveFinish: кольори металік для ПВХ-профілів. Нова технологія покриття Schüco AutomotiveFinish - це інноваційний метод колірного оформлення ПВХ-профілів.

Дізнатись детальніше

Анодирование поверхности

Анодування є електрохімічним способом обробки поверхні, при якому позитивно поляризований субстрат алюмінію (напр., незабарвлений профіль) занурюється у водний підкислений електролітний розчин. На поверхні, що контактує, алюмінію з електролітним розчином починає відбуватися електрохімічна реакція, що завершується утворенням певного захисного шару з оксиду алюмінію.

Дізнатись детальніше

Выбор способа обработки поверхности

Рішення про вибір способу обробки поверхні має прийматися на основі докладної консультацій з фахівцями, під час яких обговорюються вимоги до об'єкта та побажання замовника, а також різні можливості надання поверхні потрібного кольору та ефекту.

Дізнатись детальніше

Декоративные пленочные покрытия - оригинальный дизайн с использованием натуральных тонов и декоративных покрытий с имитацией деревянной структуры

Schüco UnlimitedFinish: оригінальний дизайн з використанням натуральних тонів та декоративних покриттів з імітацією дерев'яної структури

Дізнатись детальніше

Порошковое покрытие как способ обработки поверхности

Нанесення порошкового покриття електростатичним методом має на увазі утворення електростатичного поля між фарбується деталлю і надходить з розпилювача порошком. Порошок надходить під дією стисненого повітря, отримує на виході електричний заряд і в результаті різниці потенціалів притягується до поверхні матеріалу, що обробляється. При цьому фарбується не лише безпосередньо доступна поверхня, але й усі виїмки та зворотний бік деталі.

Дізнатись детальніше

Предварительная обработка

Перед фарбуванням порошковим або рідким барвником профіль піддається хімічному обробленню, яка завершується нанесенням захисного шару. Основою захисного шару є, зазвичай, хромати. Деякі фарбувальні підприємства можуть нанести захисний шар без використання хроматів, про необхідність такої обробки слід повідомляти під час розміщення замовлення.
Як попередня обробка проти явищ місцевої корозії (проникаючої корозії) перед порошковим і рідким фарбуванням може бути використане попереднє анодування.

Дізнатись детальніше

Эмалирование как способ обработки поверхности

Schüco пропонує три серії продуктів з градацією, які відповідають побажанням клієнтів. Емалі складаються з сполучної речовини, пігменту та необхідних добавок в органічних розчинниках.
При зведенні конструкцій використовуються сполучні речовини на основі поліуретану або фторполімерів (PVDF, Duraflon), залежно від конкретних вимог.
Емаль наноситься на алюмінієву поверхню шляхом розпилення та висушується.

Дізнатись детальніше