Schüco AutomotiveFinish: кольори металік для ПВХ-профілів. Нова технологія покриття Schüco AutomotiveFinish - це інноваційний метод колірного оформлення ПВХ-профілів.
Анодування є електрохімічним способом обробки поверхні, при якому позитивно поляризований субстрат алюмінію (напр., незабарвлений профіль) занурюється у водний підкислений електролітний розчин. На поверхні, що контактує, алюмінію з електролітним розчином починає відбуватися електрохімічна реакція, що завершується утворенням певного захисного шару з оксиду алюмінію.
Рішення про вибір способу обробки поверхні має прийматися на основі докладної консультацій з фахівцями, під час яких обговорюються вимоги до об'єкта та побажання замовника, а також різні можливості надання поверхні потрібного кольору та ефекту.
Schüco UnlimitedFinish: оригінальний дизайн з використанням натуральних тонів та декоративних покриттів з імітацією дерев'яної структури
Нанесення порошкового покриття електростатичним методом має на увазі утворення електростатичного поля між фарбується деталлю і надходить з розпилювача порошком. Порошок надходить під дією стисненого повітря, отримує на виході електричний заряд і в результаті різниці потенціалів притягується до поверхні матеріалу, що обробляється. При цьому фарбується не лише безпосередньо доступна поверхня, але й усі виїмки та зворотний бік деталі.
Перед фарбуванням порошковим або рідким барвником профіль піддається хімічному обробленню, яка завершується нанесенням захисного шару. Основою захисного шару є, зазвичай, хромати. Деякі фарбувальні підприємства можуть нанести захисний шар без використання хроматів, про необхідність такої обробки слід повідомляти під час розміщення замовлення.
Як попередня обробка проти явищ місцевої корозії (проникаючої корозії) перед порошковим і рідким фарбуванням може бути використане попереднє анодування.
Schüco пропонує три серії продуктів з градацією, які відповідають побажанням клієнтів. Емалі складаються з сполучної речовини, пігменту та необхідних добавок в органічних розчинниках.
При зведенні конструкцій використовуються сполучні речовини на основі поліуретану або фторполімерів (PVDF, Duraflon), залежно від конкретних вимог.
Емаль наноситься на алюмінієву поверхню шляхом розпилення та висушується.