Система розсувних дверей Schüco

ASS 77 PD.HI

Розсувна система з підвищеною теплоізоляцією Schüco ASS 77 PD.HI (High Insulation) з різними типами відкривання та варіантами виконання рами має найвищу універсальність в асортименті Schüco Panorama Design.

Дізнатись детальніше

Schüco EasySlide: Подъемно-раздвижные двери из пластика для террас, балконов и зимних садов.

Schüco EasySlide базується на системі Schüco CT 70. Хороші ізоляційні показники забезпечуються завдяки конструкції профілю дверної коробки з монтажною глибиною 167 мм та конструкції рами 70 мм. Захід скла 18 мм у зоні рамки гарантує низькі втрати тепла.

Дізнатись детальніше

Schüco LivIngSlide

Інноваційна підйомно-розсувна система Schüco LivIngSlide з основною глибиною монтажної стулки 82 мм сконструйована на базі системних розмірів Schüco LivIng. Завдяки існуючій за рахунок цього сумісності систем можливий вибір із великої кількості комплектуючих профілів, наприклад, штапиків та інших комплектуючих для скління.

Дізнатись детальніше

Schüco S 74

Система Schüco S 74 System відрізняється вузькими стулками та рамами. Вони характеризуються невеликою шириною плетінь для максимального пропускання денного світла, а також високим ступенем універсальності та функціональності.

Дізнатись детальніше

Schüco SmartClose

Як спеціальне рішення Schüco SmartClose створює додатковий комфорт за рахунок м'якого гальмування стулки та її позиціонування в раму.

Дізнатись детальніше

Schüco SmartStop

Schüco SmartStop забезпечує м'яке, але ефективне гальмування робочої стулки, підвищуючи безпеку розсувної системи.

Дізнатись детальніше

Schüco ThermoSlide: система подъемно-раздвижных дверей из ПВХ для удовлетворения максимальных требований по энергоэффективности

Пластикова система для виготовлення підйомно-розсувних дверей Schüco ThermoSlide – це конструкція на базі серії Schüco SI 82 із монтажною глибиною 82 мм, при цьому монтажна глибина дверної коробки становить 219 мм.

Дізнатись детальніше

Schüco Раздвижная система ASS 39 PD.NI

Неізольована система Schüco ASS 39 PD.NI (Non Insulation), яка відрізняється чіткістю ліній та максимальною прозорістю. Зручне ручне управління та вбудований по центру стопор підкреслюють стильний дизайн.

Дізнатись детальніше

Schüco Раздвижная система ASS 39 SC

Розсувна система Schüco ASS 39 SC має широку зону ізоляції та різні варіанти заповнення із загальною товщиною скла до 28 мм – ідеально для виконання різноманітних вимог щодо теплоізоляції.

Дізнатись детальніше

Schüco Раздвижная система ASS 39 SC TipTronic

У розсувній системі Schüco ASS 39 SC TipTronic деталі фурнітури встановлюються виключно у стулку та не вимагають програмування. Перевага: всі операції з обробки профілів та монтажу проводяться лише на профілях стулок.

Дізнатись детальніше

Schüco Раздвижные системы ASS 43 и ASS 48

Теплоізольовані розсувні системи Schüco ASS 43 та Schüco ASS 48 завдяки своїй універсальності є чудовим рішенням, у тому числі для об'єктного будівництва

Дізнатись детальніше

Объединение предыдущих систем: Schüco ASS 32 SC.NI, ASS 32.NI и ASS 28 SC.NI

Системи Schüco ASS 28.NI та Schüco 28 SC.NI є економічним рішенням для використання всередині приміщень та застосовуються всюди, де не потрібна теплоізоляція. Профілі стулок обох систем відрізняються оформленням стику - під прямим кутом ASS 28 SC.NI і під кутом 45 градусів (ASS 28.NI).

Дізнатись детальніше

Приводная система Schüco e-slide

Комфортна фурнітура для розсувних систем Schüco ASS 70.HI та Schüco ASS 50

Дізнатись детальніше

Раздвижная и подъемно-раздвижная система Schüco ASS 50.NI

Неізольована алюмінієва розсувна та підйомно-розсувна система Schüco ASS 50.NI є оптимальним рішенням для застосування всередині приміщень або в регіонах, де не потрібна додаткова теплоізоляція. Завдяки малій ширині видимої частини всього 89 мм можна створювати конструкції з великою площею скління для максимального пропускання денного світла – з мінімальним потрібним простором.

Дізнатись детальніше

Раздвижная и подъемно-раздвижная система Schüco ASS 50​

Розсувна та підйомно-розсувна система Schüco ASS 50 забезпечує хорошу теплоізоляцію завдяки продуманій конструкції стулок із малою шириною видимої частини – для оптимального використання денного світла у приміщенні. Повністю прихована приводна система Schüco e-slide, що встановлюється як додаткова комплектація, дозволяє просто і безпечно відкривати, закривати та замикати елементи висотою з приміщення одним натисканням кнопки.

Дізнатись детальніше