FACID

Опис FACID

Багатоваріантність, функціональність та небувала свобода дизайну – FACID – перший текстильний фасад з якістю Schüco.

Ідея довговічного будівництва все більше торкається всього життєвого циклу будівель, у зв'язку з чим постійно зростають вимоги до функціональності та універсальності фасадів. Завдяки універсальному фасаду FACID зовнішній вигляд будівлі можна швидко і ефективно адаптувати до вимог без функціональних обмежень, що є важливим досягненням на шляху до трансформативного фасаду.

І як навісний вентильований фасад, як вбудований, рухливий захист від засліплення та сонця, і як додаткова декоративна поверхня або комбінований фасад, текстильний фасад FACID пропонує велику різноманітність варіантів оформлення завдяки можливостям цифрової друку та тривимірної пластичності. Залежно від призначення та типу будівлі пропонуються різні текстильні матеріали. Подальші переваги нового рішення для фасадів Schüco FACID: довговічність, надійність та багатофункціональність.

Переваги

  • Можливості незвичайного оформлення: вільні та віконні поверхні можуть бути покриті тканиною, залишені вільними або оснащені елементами, що зміщуються; прозорість фасаду створює цікаву основу для гри світла за рахунок підсвічування ззаду та проекції
  • Оптимізація текстильного фасаду навіть за зміни стандартних умов; старі будівлі та нові будівлі можуть бути легко об'єднані в єдине архітектурне ціле.
  • Інноваційна технологія FACID, заснована на запатентованій, перевіреній по всьому світу протягом багатьох років використання натяжної системи: високий ступінь функціональності та довговічності у поєднанні з вражаючою економічністю.
  • Відповідність всім необхідним стандартам як навісні вентильовані фасади або текстильні фасади, що адаптуються, і доступність у вигляді системи

 

Параметри товару